Čekají na vás tři šipkové automaty, dva pinballové stroje, fotbálek i sportovní přenosy.

Naše motto zní: „S námi se budete bavit“, a proto vám nabízíme spoustu zábavy na jednom místě.

Coby známá šipkařská destinace máme tři šipkové automaty, na kterých probíhají nejen ligové zápasy, ale i akce pro širokou veřejnost. Holland Club je domovskou destinací pro dvě šipkařská družstva Úletáři a Condors a do třetice všeho dobrého čekáme možná na váš tým. Pokud se přihlásíte se svým týmem do ligové soutěže, získáte výhodné domácí podmínky, parádní zázemí a především žádaný klid na hru, neboť se veškerá klání odehrávají v odděleném salonku, který si můžete pronajmout i na soukromé akce.

Každý čtvrtek u nás také probíhá oblíbená akce s názvem ČTVRTKY ZDARMA, kdy pro širokou veřejnost odemykáme všechny tři šipkové stroje. Tuto možnost ocení amatérští, ale i profesionální hráči, se kterými můžete vzájemně poměřit své dovednosti a pořádně si zatrénovat.

Dále na tu máme také stolní fotbálek a dva unikátní pinballové stroje TERMINÁTOR 2 a RESCUE 911, na kterých můžete zbořit místní rekordy a vyhrát akční ceny na baru.

V neposlední řadě u nás probíhají časté projekce sportovních přenosů, pokerové turnaje a speciální akce, o kterých se můžete dozvědět na našich facebookových stránkách nebo v sekci s příznačným názvem Akce.