Holland club je dočasně mimo provoz.

V roce 2003 započaly úvodní práce na kompletní přestavbě bývalé masny v unikání bar s holandskou tematikou. Inspirace je zjevná, navštívili jsme řadu barů a restaurací přímo v Amsterdamu, jejichž styl a ladění vizuálu pak dali vzniknout odváženému projektu. Na jeho konci stojí v Hradci Králové již dvanáctým rokem designový bar v holandském stylu.

Snažíme se vám zajistit maximální pohodlí, abyste se u nás vždy cítili příjemně a dali zapomenout na všední starosti. Díky bez bariérovému provedení baru se snažíme vyjít vstříc všem hostům, kteří uvítají především nekuřácké prostory, volnou wi-fi síť, bezplatné parkování hned vedle budovy a široké množství zábavy. Proto k nám můžete bez obav zajít na sklenku dobrého pití, skvělé jídlo nebo si rovnou rezervovat stůl či salonek o kapacitě 20 lidí.

Jsme si jistí, že se s námi nudit nebudete. Mimo pořádný výběr nápojů a jídel na vás čeká trojice šipkových automatů, stolní fotbálek, dva unikátní pinballové stroje, u kterých se rozpomenete na své mládí, nebo procvičíte dovednosti z oblíbené počítačové hry. Dále pak nabízíme řadu sportovních přenosů na čtyřech televizích a častá pokerová klání na soukromém plátně. Rádi vám zapůjčíme i hrací karty s žetony.

V neposlední řadě fandíme hudbě. Jestliže se váš hudební vkus ukáže chytlavým, tak si u nás můžete s libostí zahrát na Dj a pustit si své oblíbené písně přímo u baru.

Zkrátka a dobře. Naše práce nás baví a přejeme si, abyste se u nás dobře bavili i vy.